Ablemar
Strona Główna
Nowości
Nasze Psy
Nasze Suki
Galeria i Mioty
Nasze Psy w Nowych Domach
Wzorzec Rasy
Kontakt
OPINIE O NASZEJ HODOWLI
OPINIE O NASZEJ HODOWLI

 

   Zapraszamy do dodania opinii wszystkich właścicieli piesków z naszej hodowli.
03.05.2019
Katarzyna Teodorowicz
Konkretny, rzeczowy hodowca. Pani Marta cudowna, cierpliwa, wiele czasu poświęciła mi A jestem trochę męcząca :). Moja Luna Ablemar jest cudowną grzywką <3. Nie tylko maluchy są dobrze utrzymane, dorosłe pieski wyglądają super. Polecam tę hodowlę z całego serducha <3
21.04.2019
Paulina Biskup
Hodowca nie tylko umożliwia zakup zwierzaka, ale również interesuje się dalszym losem szczeniąt. Pełen profesjonalizm hodowcy i cudowne pieski. Serdecznie polecam :-)
17.04.2019
Katarzyna Olszewska - Kossakowska
Szczerze polecam hodowlę Pani Marty! Pieski przebywają w domu, w dobrych warunkach, są zadbane pod względem fizycznym i psychicznym. Właścicielka troszczy się aby szczeniaki trafiły do naprawdę dobrych przyszłych właścicieli. Z Panią Martą jest bardzo dobry kontakt. Mój piesek z hodowli Ablemar jest zadbany, grzeczny, serdeczny i bardzo piękny. Bardzo dziękuję za takiego skarba.
11.03.2019

Katarzyna Raszkowska 

Serdecznie polecam, skarbnica wiedzy o rasie , cierpliwość dla dopytujących , bardzo ładne , zadbane pieski , zsocjalizowane , jestam mega zadowolona że poznałam tak otwartą osobę.09.03.2019

Syntia Urbańczyk
Polecam bardzo :) domowa hodowla dbająca bardzo o swoje psy , hodwoczyni przemiła osoba nigdy się na niej nie zawiodłam :) polecam z całego serca.
09.03.2019

Jolanta Lewandowska
Polecam gorąco tę hodowlę. Właścicielka jest wspaniała , bardzo dba o swoje pieski , które są piękne i szczęśliwe.... :-)
09.03.2019

Katharina Woy
Posiadam pieska z hodowli super charakter , pięknie ułożony , zdrowy. Hefajstos brał udział w
reklamie świadczy to o pięknej posturze i charakterze psa. Bardzo polecam.10.05.2018
                                                                        
Beata Rogus  
Polecam tą hodowlę kupiłam od Pani Marty Jowitę, suczka jest wychowana ,bardzo grzeczna,  ładna . Cała moja rodzina jest zachwycona tą sunią.


 
Katarzyna
2018/01/19 11:20:53
 
Najlepsza decyzja jaka podjęłam decydując się na hodowle Ablemar. Psiak cudowny kochany bardzo pro ludzki . Zawsze przy mnie kocha wesoły , piękny . 
Psiak zadbany nauczony podstaw . Polecam .
Katarzyna
2018/01/19 11:08:54
 
Najlepsze co mogłam zrobić to mieć psiaka z hodowli Ablemar . Super psiak charakter kochany cudowny piękny zadbany wychowany i strasznie pro ludzki . Najlepszy psiak jakiego mam piękny monety i wychowany . Piękna sierść zdrowy biegający ciagle radosny . Zawsze w dobrym humorze polecam z całego serca była to najlepsza decyzja jaka zrobiłam .


Agnieszka
2017/12/06 15:33:54
 
Polecam hodowle i Panią Martę.Hodowczyni,która służy radą oraz pomocą w dalszym wychowaniu psów.Można przyjechać do hodowli i obejrzec warunki w ktorych wychowane sa psy.
Pani Marta wystawia swoje psy i mozna ją spotkac na wystawach.Mam od niej suczkę,pies zdrowy
.Nie ma zadnych problemów zdrowotnych.
Serdecznie polecam.
                                                                                                                                                                                                                 


Magda
2017/12/06 08:44:33
 
Witam :) Serdecznie polecam hodowlę.Pieski są zdrowe, dobrze socjalizowane.Hodowca zawsze chętnie udziela pomocy czy porad i interesuje się losem piesków po ich sprzedaży.Zaletą jest też bogata wyprawka.
                                                                                                                                                                                                                     


Ela
2017/12/05 22:29:57
 
Witam wszystkich! Hodowlę pani Marty Ablemar FCI polecę każdemu! Nasza Gracja Ablemar -Lexi jest z Nami od sierpnia 2016 roku Sunia jest kochana, towarzyska, śliczna ,usłuchana i przede wszystkim zdrowa. Pani Marta jako hodowca i człowiek to życzliwa i pomocna osoba ,która całe swoje serce wkłada w to co robi Bardzo dziękujemy za Naszą Lexi Kochamy ją bardzo pozdrawiam Pani Marto!


Hania
2017/12/04 20:55:16
 
Witam wszystkich czytelników! Ja również polecam hodowlę psów Pani Marty. W lutym 2017 r. zakupiłam suczkę, która jest grzeczna, towarzyska, śliczna a przede wszystkim zdrowa. Pani Marta udziela wszelkich informacji i chętnie dzieli się swoim doświadczeniem. Kupując psa z tej hodowli mamy pewność dobrego zakupu, zakupu przyjaciela na lata :). Serdecznie pozdrawiam Pani Marto!


Ewa
2017/12/03 19:16:30
 
Albercik czyli Baszari Ablemar FCI mieszka już z nami ponad 5 lat. To wesoły i bardzo wrażliwy piesek , cudnie rozdaje całusy, chyba nie ma osoby która nie kochałaby go od pierwszego spojrzenia ;) 
Jako szczenię był fantastycznie zsocjalizowany, pogodny , a to jak wiadomo wielka zasługa Hodowcy, z którym zresztą do tej pory mamy świetny kontakt :) 
Marta, bardzo dziękuję za Albercika, nasze małe słoneczko :)


Violetta
2017/12/02 21:40:52
 
Polecam pieski z tej hodowli. Są śliczne, zadbane, a hodowca troszczy się o nie nawet po ich sprzedaży, co rzadko się spotyka. Byłam też mile zaskoczona bogatą wyprawką obejmującą jedzenie, woreczki na nieczystości, torebki, pojemniczki. Mam już z dwa pieski z tej hodowli i jestem bardzo szczęśliwa.Anett
2017/12/02 19:11:11
 
Super hodowca pieski z hodowli Ablemar są wesołe zadbane polecam !!

Strona GłównaNowościNasze PsyNasze SukiGaleria i MiotyNasze Psy w Nowych Domach Wzorzec RasyKontaktOPINIE O NASZEJ HODOWLI